ساندویچ پانل : یکی از مناسب ترین مواردی که می توانید به جای مصالح سنتی آجری و سیمانی از آن استفاده کنید.

ساندویچ پانل چیست؟

نوعی از مصالح ساختمانی است که کاربرد اصلی آن در جهت عایق کاری حرارتی و رطوبتی برای ساختمان ها می باشد و در تعریف عمومی به سقف یا دیواری گفته می شود که دارای ترکیبی سبک بوده و از سه لایه در تولید آن ها استفاده می شود.

ضخامت این پانل ها، بسته به سفارش بین 4 الی 25 سانتی متر می باشد و به طور کلی از 3 لایه (یک لایه میانی و دو لایه بیرونی مستحکم) تشکیل شده است و 12 طیف رنگی مختلفی دارد که با توجه به طراحی کلی سازه می توانید به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

ساندویچ پانل در دو نوع ساندویچ دیواری و سقفی ارائه می شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارد اما در نهایت هزینه نهایی شما در پروژه را تا حد زیادی کاهش می دهد.

مزایای استفاده از ساندویچ پانل

ساندویچ پانل، همانطور که از اسمش پیداست سازه ای چند لایه که از لایه های مختلفی تشکیل شده و هر لایه خواص فیزیکی خود را دارند که معمولا جنس آن ها پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه می باشد و بنا به نوع استفاده از آن، جنس آن متفاوت خواهد بود.

در ادامه شماری از مزایای ساندویچ پانل را ذکر کرده ایم.

✔️ وزن کم و سبک بودن

✔️ نصب آسان

✔️ قیمت مناسب و مقرون به صرفه

✔️ کاهش مصرف انرژی

✔️ استحکام بالا

✔️ عایق صدا

✔️ عایق رطوبت

✔️ مقاوم در برابر زلزله و آتش سوزی

✔️ افزایش عمر مفید ساختمان

کاربرد ساندویچ پانل

وزن کم و استقامت بالا سبب شده پانل در قسمت هایی مختلفی استفاده شود و مخصوصا در ساخت سازه های از پیش ساخته شده، توجه ویژه به آن می شود.

  1. ساخت بیمارستان های سیار
  2. سقف و دیوار انبار و سوله
  3. ساخت دیواره و سقف سالن های ورزشی
  4. ساخت سازه های از پیش ساخته شده
  5. ساخت سرویس بهداشتی
  6. ساخت نمازخانه
  7. ساخت استخر سرپوشیده
  8. ساخت کارخانه

قیمت ساندویچ پانل

✅ برای اطلاع از قیمت ساندویچ پنل می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با هزینه نصب و اجرای ساندویچ پانل مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم ارائه شود. خرید ساندویچ پنل را از نمایندگان معتبر انجام دهید تا ضمن مقایسه و انتخاب از بین انواع ارائه شده، گارانتی معتبر دریافت نمایید.

ساندویچ پانل
پانت سقفی